11 Mart 2014 Salı

Genç Ciltlere Göz Çevresi Bakım Önerisi: Yves Rocher Hydra Vegetal Göz Çevresi Bakım JeliUltra hafif jel dokusu ile anında emilir. Göz çevresinde nemsizliğin yarattığı gerilme duygusunu giderir.
Uyguladığınız andan itibaren göz çevreniz rahatlar, nemsizlik çizgilerinin görünümünü azalır. Göz altı torbalarını indirir, bakışlara hafiflik ve ferahlık hissi verir.
Formülü nemini kaybetmiş ciltler için geliştirilmiştir....Ve dahası: İçeriğindeki Akçaağaç ve Sabırlık Otu Özsuları'nda bulunan aktif moleküller cildi nemlendirir ve cildin nem dengesini uzun süre korumasını sağlar. Ayrıca cilde yumuşaklık veren ve cildi yatıştıran Organik Hamamelis (Sihirli Ceviz) Suyu içerir.
Dermatolojik ve oftalmolojik olarak test edilmiştir


Göz çevrem 27 yaşıma rağmen henüz çizgilenmedi, bunda en büyük etkenler bol su içmem ve  genetik olarak şanslı olmam. Pek göz çevresi ürünü de kullanmam ama göz altı koyuluklarım için her gün kapatıcı ürün kullanırım. 
Arada hafif nemlendirme sağlamak için aldığım bu üründen memnun kaldım. Aslında yaş sınırı olmasa da herhangi bir anti-aging özelliği olmadığı için genç ciltlere öneriyorum.Anti-aging ürünler kullanmak için illa yaşlanmayı beklememek lazım; o da ayrı bir konu.

Hafif yapısı, nemlendirmesi, agırlık yapmaması ve çabuk emilmesi benim için yeterli. Olumsuz bir etkisi olmadı. 

Göz çevresi bakımı hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Kozmetik ürünler genetiğimize ne kadar müdahale edebilir?
 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...