18 Şubat 2014 Salı

Blog Satışı: Gerçek İnsan Saçı Çıt Çıt

Düğünüm için aldığım çıtçıtlarımı satmaya karar verdim. Genelde aceleci ve vakti az bir insan olarak kullanım rahatlığını sevsem de uzun saçın bana yakışmadığını düşünüyorum. Kullanım açısından çok pratik ve kendi saçlarım fönsüzken bile harika at kuyruğu yapabiliyordum. Ama ben kısa saç insanıyım bu yüzden kullanabilecek birilerinin olsun istiyorum.

Saçları 300 TL ye Ankaradan almıştım.5 parça halinde 50-52 cm uzunluğunda.
Uzak doğu ya da hint saçı değil, saç telleri kendi saçlarımla uyum sağlıyor. İnternette çok fazla çıt çıt satışı var ve bir çoğu ya sentetik- maşa düzleştirici gibi işleme uygun sentetik- ya da hint saçı. bu ikisi de bizim saçlarımız arasında çok sırıtıyor ve yapay duruyor. Benimkiler çok doğal.

Saçım o dönem siyah olduğu için siyaha boyamıştım.Kuaförüm açma işlemi yapılabileceğini ve platin ya da çok açık sarı istenmediği sürece hiç yıpranmadan yeniden boyanabileceğini söyledi.


Maşa,düzleştirici sık sık uygulanabilir. Yıkanabilir. Fön uygulaması hiç yapmadım, fön beceremiyorum, fırça çekiştireceğinden kopabilir diye korktum ama fön bilen uygulayabilir. Hiç dökülme yapmadı. Uçları hiç yıpranmadı.
Fiyat: 170 TL.Kargo alıcıya ait. 
ilgilenenlerin kozmetikdeneyimleri@hotmail.com mail adresimden iletişime geçmesini rica ederim.

2 yorum:

 1. Merhaba,
  Blogunuzu çok beğendim ve sizi takibe aldım.
  Sevgiler,
  Bende bloguma beklerim http://hayatimakyajla.blogspot.com/
  İlk Hediye çekilişime beklerim :)

  YanıtlaSil
 2. ikinci el ve siyah çıtçıt için çok büyük bi ücret bu. iletişime geçmek isterim eğer esneklik yapacaksanız.
  nisaeracun@gmail.com

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...